Renault Kadjar 1.2TCE-96KW EDC

Datum soutěž Čz domácí hosté
14.10.2017 NRS U19b 19104. BK Teplice BK Beroun
14.10.2017 NRS U15g 143. Slovan Litoměřice BK Beroun
15.10.2017 StrLM 14. BK Beroun "A" BC Benešov B
15.10.2017 NRS U15g 147. Slovan Litoměřice B BK Beroun
21.10.2017 KPM 4. BK Beroun B BA Poděbrady o.s. "B"
21.10.2017 PS U12b 5. Brandýs n.L. U12B Beroun U12B
21.10.2017 PS U12g 107. Brandýs U12G BK Beroun U12G
22.10.2017 KPM 8. BK Beroun B BK Sadská
28.10.2017 StrLM 15. AŠ Mladá Boleslav B BK Beroun "A"
28.10.2017 NRS U19b 19109. BK Beroun BK Sokolov
28.10.2017 NRS U15g 148. BK Beroun BK Horejsek Děčín
29.10.2017 StrLM 20. R&J EBC Mělník BK Beroun "A"
04.11.2017 KPM 11. TJ TZ Rakovník "A" BK Beroun B
04.11.2017 PS U12b 7. Beroun U12B BC Benešov U12B
05.11.2017 KPM 16. TJ TZ Rakovník "B" BK Beroun B
11.11.2017 StrLM 24. BK Beroun "A" BC Real Réma
11.11.2017 NRS U19b 19111. BA Roudnice n.L. BK Beroun
11.11.2017 NRS U15g 158. Sokol Kladno BK Beroun
12.11.2017 StrLM 27. BK Beroun "A" BC Kolín B
12.11.2017 NRS U15g 161. BA Tygřice Louny BK Beroun
17.11.2017 PS U12g 111. BK Beroun U12G BA Sparta U12G
18.11.2017 KPM 20. BK Beroun B BK Brandýs n.L. B
18.11.2017 PS U12b 10. BA Spa U12B Beroun U12B
19.11.2017 KPM 24. BK Beroun B AŠ Mladá Boleslav C
25.11.2017 StrLM 32. Basketbal Pečky BK Beroun "A"
25.11.2017 NRS U19b 19114. BK Beroun Slovan Varnsdorf
25.11.2017 NRS U15g 165. BK Beroun Slovan Litoměřice B
26.11.2017 StrLM 36. BK Český Brod BK Beroun "A"
26.11.2017 NRS U15g 167. BK Beroun Slovan Litoměřice
02.12.2017 KPM 31. BK Kralupy-Junior muži BK Beroun B
02.12.2017 PS U12g 112. BK Beroun U12G BC Benešov U12G
03.12.2017 KPM 36. Slaný B BK Beroun B
09.12.2017 NRS U19b 19118. BK Beroun BK Kunratice DDM P10
10.12.2017 StrLM 40. BK Příbram"A" BK Beroun "A"
10.12.2017 NRS U15g 172. BK Horejsek Děčín BK Beroun
16.12.2017 KPM 37. BK Beroun B BK Příbram 2000 "B"
16.12.2017 PS U12b 14. BŠ Praha U12B (mix-ms) Beroun U12B
16.12.2017 PS U12g 114. ŠSK Příbram U12G BK Beroun U12G
Datum soutěž Čz domácí hosté
06.01.2018 StrLM 46. BC Benešov B BK Beroun "A"
06.01.2018 NRS U19b 19119. BK Beroun BK Teplice
13.01.2018 KPM 48. BK Sadská BK Beroun B
13.01.2018 PS U12b 15. Beroun U12B Brandýs n.L. U12B
13.01.2018 PS U12g 117. BK Beroun U12G Brandýs U12G
14.01.2018 KPM 53. BA Poděbrady o.s. "B" BK Beroun B
20.01.2018 StrLM 52. BK Beroun "A" R&J EBC Mělník
20.01.2018 NRS U19b 19124. BK Sokolov BK Beroun
21.01.2018 StrLM 55. BK Beroun "A" AŠ Mladá Boleslav B
27.01.2018 KPM 56. BK Beroun B TJ TZ Rakovník "B"
27.01.2018 PS U12b 17. BC Benešov U12B Beroun U12B
28.01.2018 KPM 60. BK Beroun B TJ TZ Rakovník "A"
03.02.2018 StrLM 59. BC Kolín B BK Beroun "A"
03.02.2018 NRS U19b 19126. BK Beroun BA Roudnice n.L.
04.02.2018 StrLM 63. BC Real Réma BK Beroun "A"
10.02.2018 KPM 64. AŠ Mladá Boleslav C BK Beroun B
10.02.2018 PS U12b 20. Beroun U12B BA Spa U12B
10.02.2018 PS U12g 121. BA Sparta U12G BK Beroun U12G
11.02.2018 KPM 69. BK Brandýs n.L. B BK Beroun B
17.02.2018 StrLM 68. BK Beroun "A" BK Český Brod
18.02.2018 StrLM 71. BK Beroun "A" Basketbal Pečky
18.02.2018 NRS U19b 19129. Slovan Varnsdorf BK Beroun
24.02.2018 KPM 76. BK Beroun B Slaný B
25.02.2018 KPM 80. BK Beroun B BK Kralupy-Junior muži
11.03.2018 KPM 86. BK Příbram 2000 "B" BK Beroun B

PARTNEŘI KLUBU

Přihlášení pro trenéry

Hledejte na webu

On-line

Právě přítomno: 66 hostů a žádný člen

Copyright © 2009 Temproly.    Seo servis   Zdarma ankety, návštěvní knihy, mailformy, počítadla a CHAT pro Váš web         Počet návštěv: