Renault Kadjar 1.2TCE-96KW EDC

Juniořii U19

Nadregionální soutěž U19

 

BK Kunratice DDM P10 51:78 BK Beroun (11:16, 15:16, 10:20, 15:26)

B: Novotný 20, Látal 15, Pánek 13, Grubner 12, Müller 11, Neumann 4, Flemmer 2, Eisenhammer 1

 

Sobotní zápas byl pro nás velká neznámá. Nikdy jsme v Kunraticích nehráli a vlastně ani s týmem Kunratic. V hale bylo nepříjemné šero a kluci přistoupili k rozcvičce celkem nezodpovědně, jak mají občas ve zvyku.

Začátek byl proto velmi vlažný. Naše obrana byla nedůsledná a soupeř měl volné pozice, které většinou proměnil. Asi po pěti minutách jsme přece jen v obraně trochu přidali a nakonec první čtvrtinu vyhráli. Druhá čtvrtina se nesla ve stejném duchu a na klucích bylo vidět, že se jim nechce moc běhat.

V poločasové přestávce jsme tedy odebrali do šatny a museli jsme si vysvětlit, že takhle to tedy nepůjde. Kluci to naštěstí pochopili a do druhého poločasu jsme vstoupili úplně jinak. V obraně jsme vytvářeli tlak na soupeřovu rozehrávku a to nám přineslo dostatek zisků, po kterých jsme mohli dávat rychlé lehké koše. V postupném útoku jsme využívali převahu pod košem a pomalu ale jistě jsme navyšovali náskok až na konečných +27.

PARTNEŘI KLUBU

Přihlášení pro trenéry

Hledejte na webu

On-line

Právě přítomno: 113 hostů a žádný člen

Copyright © 2009 Temproly.    Seo servis   Zdarma ankety, návštěvní knihy, mailformy, počítadla a CHAT pro Váš web         Počet návštěv: